Moje konto Moje konto

VITBERG MINI-Przyłbica Rozmiar M - innowacyjna, oddychająca maska. 2 szt + etui

54.89
39.95
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny

Producent: VITBERG

Opis produktu VITBERG MINI-Przyłbica Rozmiar M - innowacyjna, oddychająca maska. 2 szt + etui

Vitberg Mini Shield to najlepszy sposób na oddychanie w czasach pandemii. Chroni użytkowników podobnie jak maska chirurgiczna, nie ograniczając w żaden sposób oddychania. Jest mały, ultra lekki i bardzo wygodny. Już po 5 minutach zapomnisz, że z niego korzystasz. Przy tym trwały i będzie Ci służyć długie tygodnie. Działa z  FaceID.
Spełnia wymagania rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie zakrywania nosa i ust. Zapewnia podstawową ochronę przed zanieczyszczeniami, odpryskami oraz zapobiega przenoszeniu czynników infekcyjnych.

 

Stworzony dla pracowników sektora przemysłowego, pracowników biurowych, nauczycieli oraz uczniów, kosmetyczek, fryzjerów, kurierów, sprzedawców, służb mundurowych, porządkowych, restauratorów itp. Ze względu na to, że Vitberg Mini Shield nie ogranicza oddychania jak tradycyjne maseczki, rekomendujemy ją astmatykom, osobom mającym trudności w oddychaniu lub osobom, starszym i wszystkim tym, które nie są przyzwyczajone do długiego noszenia maski. Chroń siebie i innych ... a przed wszystkim oddychaj swobodnie.

Materiał:
Materiał: Wysokiej jakości włóknina oraz Folia PET. Folia PET: parametr przejrzystości LT 91%, parametr zamglenia 0,4%, posiada certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001.


Rozmiar:
SZER. PET /  WYS. PET / SZER. TKANINY: 
Rozmiar S: 17,5 cm / 10,5 cm / 20,5 cm
Rozmiar M: 19,5 cm / 10,5 cm / 22,5 cm
Rozmiar L:  20,5 cm / 13,5 cm / 24,5 cm
m

Użytkowanie:
Można używać bezpośrednio po wyjęciu z opakowania.

 

 

 

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: