Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00

Sobota: 9:00 - 15:00

 

Kontakt:

e-mail:info@homeoapteka.pl

tel. 537 290 137

 

Nr konta:

Idea Bank

48 1950 0001 2006 0008 6520 0002

 

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Rzeszowie | Biuro Karier ...

Udostępnienie danych w ramach Platformy Rejestrów Medycznych ...

 

Boiron Lachesis mutus 9 CH 4 g

12.95
10.95
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny

Producent: Boiron

Opis produktu Boiron Lachesis mutus 9 CH 4 g

Lek ma szerokie działanie terapeutyczne i stosowany jest w leczeniu różnych chorób.

Opis leku uwzględnia wybrane wskazania, w których lek jest stosowany w leczeniu homeopatycznym. Ma on charakter informacyjny i nie zastępuje wizyty lekarskiej ani konsultacji farmaceutycznej.

 

Wybrane wskazania leku:

Angina - występuje angina wrzodziejąco - martwicza, gardło jest bolesne, sino - ciemnoczerwone. Ból gardła zlokalizowany jest głównie po lewej stronie, promieniuje on jednak do uszu podczas przełykania śliny i płynów - zwłaszcza gorących (lek stosowany w potencji 9 CH lub 15 CH).

Astma - charakteryzuje się nasileniem dolegliwości podczas zasypiania lub po przebudzeniu, wiosną, w okresie menopauzy.

Ból gardła - infekcja idąca w kierunku ropnym, gardło jest bardzo podrażnione, obecny chrapliwy kaszel, który pojawia się pod wpływem zimnego powietrza.

Ból głowy - ból ma charakter migrenowy, lewostronny, może być związany z klimakterium. Twarz pokryta jest drobnymi naczyniami o zabarwieniu miedzianosinym. Ból głowy zmniejsza się pod wpływem pojawienia się krwawienia z nosa (lek stosowany w potencji 9 CH lub 15 CH).

Bóle jajników - bóle występują głównie w okolicy lewego jajnika. Jajnik jest obrzęknięty, stwardniały i bardzo bolesny. Bóle podobne są do bólów porodowych.

- Czyraki - przebieg jest bardziej obłożny, zmiany mają charakter sinopurpurowy, z siną otoczką. Stan chorego poprawia się kiedy nastąpi ropienie (lek stosowany w potencji 9 CH lub 15 CH).

Depresja - związana jest z okresem przekwitania. Chory jest nieufny, gadatliwy, podejrzliwy (lek stosowany w potencji 9 CH lub 15 CH).

Hemoroidy - żylaki odbytu mają kolor fioletowy, ciemnoczerwony lub siny. Są one sterczące, wypadające. Chory ma odczucie zwężenia odbytu. Poprawa następuje pod wpływem krwawienia. Bóle w obrębie guzków krwawniczych, skurcz zwieracza odbytu, stale utrzymująca się nieskuteczna potrzeba oddania stolca, uczucie tętnienia w miejscach zmienionych zapalnie.

Klimakterium - uderzenia gorąca idą w kierunku od klatki piersiowej do twarzy, występuje obrzęk lewego jajnika, poprawa następuje w momencie wystąpienia miesiączki.

Mięśniak macicy - lek stosowany w przypadku przekrwienia żylnego. Miesiączki z ciemną krwią, z niewielkimi skrzepami. Kobieta jest zazdrosna, niespokojna, jej stan poprawia się w momencie wystąpienia miesiączki.

- Nadciśnienie tętnicze - występują uderzenia gorąca, które spowodowane są uderzeniem krwi do głowy, często współistnieją z bólami głowy. Lek nadciśnienia pojawiającego się w okresie menopauzy.

Trądzik różowaty - łatwo krwawiące owrzodzenia, nadwrażliwe na dotyk, o sinoniebieskawych brzegach. Lek jest zalecany dla kobiet w okresie klimakterium (lek stosowany w potencji 9 CH lub 15 CH).

Urazy, skaleczenia, zranienia - lek stosowany w przypadku ran zainfekowanych.

 

Kliknij i przeczytaj więcej na temat doboru leku homeopatycznego.

 

 

Skład.

Lachesis mutus 9 CH, laktoza jednowodna, sacharoza.

 

Dawkowanie.

Lek stosowany jest zazwyczaj 2 - 3 x dziennie po 5 granulek ale lekarz lub farmaceuta może ustalić inne dawkowanie.

 

Przeciwwskazania.

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

 

Działanie niepożądane.

Nieznane.

 

Interakcje.

Brak. Lek może być stosowany z innymi lekami homeopatyczymi lub alopatycznymi. 

 

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania.

W związku z obecnością laktozy, lek nie powinien być przyjmowany przez osoby z rzadką, wrodzoną nietolerancją glukozy, niedoborem laktazy czy upośledzonym wchłanianiem glukozy.

W związku z zawartością sacharozy, lek nie powinien być zażywany przez osoby z rzadką, wrodzoną nietolerancją fruktozy, niedoborem sacharozy bądź izomaltazy czy uspośledzonym wchłanieniem glukozy.

 

Producent.

Boiron

 

Sposób zażywania leku jednoskładnikowego.

Kliknij tutaj

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: